Workshop: Jak podnikat vědomě a inovativně?

 • 17. 4. 24, Středa
 • 50 Kč
 • TechTower, Koterovská 152, Plzeň


Rozvoj soft skills, díky kterým budete míli před konkurencí 

Děláte co můžete abyste rozjeli váš nový projekt, nebo abyste postavili váš existující byznys zpátky na nohy, ale stále nevidíte výsledky? Vyzkoušeli jste již všechny klasické byznysové rady, ale váš byznys pořád stagnuje nebo bojuje se ztrátami? Co kdybyste najednou dokázali zjistit, kde je problém a jak jej vyřešit?

Bojujete s časem a projektovým managementem, nebo Vám z firmy stále odchází lidé a Vy netušíte, proč tomu tak je, nebo proč se Vám nedaří nalákat do firmy ty nejlepší z nejlepších?

Možná Vás to zcela překvapí, ale odpovědi a řešení na tyto otázky často nenaleznete v žádné knize ani odborné prezentaci, dokonce Vám je nedají ani ty nejlepší odborníci – máte je totiž v sobě. 

Vaše firma je totiž VAŠE zrcadlo.

Tento workshop odlišuje od většiny podobných eventů právě to, že je zcela praktický a přizpůsobený dané skupině účastníků a jejich aktuálním problémům a výzvám. Dostanete praktické informace, rady a návody na konkrétní situace ve Vaší profesní situaci založené na několika letech Ivoniny byznysové a mentoringové praxe. Získáte tak přehled o tom, jaké kroky váš růst skutečně urychlí, a na co nyní plýtváte zdroji (a jak s tím přestat).

Workshopem vás provede Ivona Harčarová.

Začínáme v 16 hodin.

Registrujte se ještě dnes:

  StartupStudentJiné

  Při problémech s přihlášením nás kontaktujte na

  email

  SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace zpracovává osobní údaje jméno, příjmení, emailová adresa, telefon účastníků workshopu z důvodu oprávněného zájmu za účelem organizace workshopu po dobu trvání akce a maximálně do 31. 12. 2024.
  Další akce
  2. 7. 24, Úterý
  TechTower, Koterovská 152, Plzeň

  Den otevřených dveří TechTower 2. července

  Tato nově zrekonstruovaná budova nabízí designové coworkingové prostory, jídelnu, prototypovou dílnu, spoustu zasedacích místností, multifunkční sál, unikátní testovací vodní...

  7. 6. 24, Pátek
  TechTower, Koterovská 152, Plzeň

  Inovujeme Plzeň 2024

  Oblíbený technologický festival Inovujeme Plzeň 2024 se blíží! 7. a 8. června se potkáme v technologickém parku TechTower. Čeká vás ukázka dronů a robotů v polygonu, elektromobilita i...

  22. 5. 24, Středa
  TechTower, Koterovská 152, Plzeň

  Workshop: Od nápadu k realitě: Prodej sám sebe a splň si všechny svoje sny

  Prodejte sami sebe, nastartujte nový projekt, dosahujte vysněných obchodních výsledků. Zvládnete vše, co si jen usmyslíte. A společně se pobavíme nejen o praktických radách, ale hlavně...


  Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.

  © 2019 - 2024 SIT Port