Kontakt

Náš tým

Tomáš

Ředitel úseku SIT Port
Náš #SITPortMaster, kapitán lodi. Volat mu můžete v kteroukoliv hodinu, pro členy SIT Port komunity má zřízenou speciální nepřetržitou linku – slovo NE není odpověď . Jako ryba ve vodě je při organizaci nejen nás, ale i nejrůznějších akcí, třeba Dronfestu – největšího festivalu bezpilotního létání v ČR.

Hanka

Projektová manažerka SIT Port
S touto dlouhovlasou kráskou se potkáte v TechToweru, kde bude mít na starost kanceláře coworku a budování silné komunity. Hanka je usměvavá sympaťanda, která má bohaté zkušenosti v pořádání velkých akcí v podobě mezinárodních hackathonů! Nejnovější členka SIT Port týmu navíc miluje techniku, a tak ji čas od času uvidíte také v SIT Port Garáži.

Kristián

Projektový manažer SIT Port
Už jste slyšeli o TechToweru? Pokud ano, pak uděláte radost našemu markeťákovi Krisovi, který se stará o komunikaci tohoto moderního vědeckotechnického parku. Když se řekne brand a reklamní kampaně, dostává se do svého živlu. Kris je navíc bývalý boxer a stejně tak jako v ringu, jde si i v práci za svým cílem. A tím cílem je vybudovat silnou značku #TechTower.

Ondra

Projektový manažer SIT Port
Ondra se stará o chod SIT Port Garáže, ve které se schází všichni techničtí nadšenci. Chcete si vyrobit vlastní prototyp nebo pracujete na školním projektu, ke kterému potřebujete více než jen šroubovák? Pak jste správně v #sitportgarage! Za Ondrou stojí také spousta zajímavých workshopů, jako jsou ty na 3D tisk, kurz programování Robomastera a nebo třeba IoT Akademie. Technika je zkrátka jeho!

Jarda

Projektový manažer SIT Port
Jarda je nejnovějším členem našeho SIT Port týmu. Jako správného technického nadšence i jeho potkáte v Garáži, kde se občas vystřídá s Ondrou. Nejčastěji ale Jardu uvidíte v CNC hale, kde pracuje s nejrůznějšími kovy a zabývá se zpracováváním a řezáním materiálů. Potřebujete poladit svůj projekt? Pak vám může pomoci právě Jarda.

Michal

Projektový manažer SIT Port
Michal je nová týmová posila a doslova nejmladší kůň SIT Portu. Pravidelně se s ním potkáte v TechToweru, kde bude mít na starost cowork a budování komunity. Spolu s Hankou tak tvoří hvězdnou community manager dvojici, která vám poradí a pomůže se vším, s čím budete potřebovat. Také Michal si vezme pod svá křídla organizaci akcí a občas se zapojí do světa marketingu, sociálních sítí a grafiky.

Anina

Projektová manažerka SIT Port
Královna Výzev, tabulek a pravidel! Pomůže ti při rozjezdu podnikání. A můžeš vsadit boty, že tahle pohodářka ví, o čem mluví, sama v něm má zkušenosti. Jako bonus tě nabije optimismem a energií, která je na každém začátku třeba. Jejích dobře míněných rad se zkrátka vyplatí držet.

Raduš

Projektová manažerka SIT Port
To, že jste navštívili stránky SIT Port, je možná i díky naší Raduš, která má na starosti marketing. Pravidelně sype web novinkami, dělá naše sociální sítě krásnějšími a pouští se do tvorby reklamních předmětů. Navíc dobré copy, je její hobby, proto všechny naše texty prochází její rukou (i okem). Pod palcem má také technologiemi nabitý festival Inovujeme Plzeň a první plzeňský Marketing hackathon.

Terka

Projektová manažerka SIT Port
Terez? Natoč to! Téhle blonďaté krásce vznikají pod rukama skvělá videa o SIT Porťáckých akcích i startupistech. Rozumí si se sociálními sítěmi, je zdatná v grafice a připravuje informacemi nabité workshopy. Její hlas můžete už nějakou dobu slyšet v SIT Port podcastu, kde zpovídá startupisty a zahraniční osobnosti. Protože je schopná organizátorka, stojí za ní také mezinárodní soutěž Startup Weekend.

Lenča

Projektová manažerka SIT Port
Léňa, to je slečna marketingová! Úsměvy hází na všechny strany a na sociálních sítích je jako doma. Má přehled o všem, co se ve vodách inovátorské komunity děje a stará se o to, aby i ostatní věděli o nás. Díky ní máte přehled, co se v SIT Portu šustne a neunikne vám žádná akce ani příležitost! Aktuálně si Lenka užívá mateřské dovolenéOdesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.

© 2019 - 2023 SIT Port