Náš tým

Tomáš

Ředitel úseku SIT Port
Náš #SITPortMaster, kapitán lodi. Volat mu můžete v kteroukoliv hodinu, pro členy SIT Port komunity má zřízenou speciální nepřetržitou linku – slovo NE není odpověď . Jako ryba ve vodě je při organizaci nejen nás, ale i nejrůznějších akcí, třeba Dronfestu – největšího festivalu bezpilotního létání v ČR.

Hanka

Projektová manažerka SIT Port
S touto dlouhovlasou kráskou se potkáte v TechToweru, kde bude mít na starost kanceláře coworku a budování silné komunity. Hanka je usměvavá sympaťanda, která má bohaté zkušenosti v pořádání velkých akcí v podobě mezinárodních hackathonů! Nejnovější členka SIT Port týmu navíc miluje techniku, a tak ji čas od času uvidíte také v SIT Port Garáži.

Kristián

Projektový manažer SIT Port
Už jste slyšeli o TechToweru? Pokud ano, pak uděláte radost našemu markeťákovi Krisovi, který se stará o komunikaci tohoto moderního vědeckotechnického parku. Když se řekne brand a reklamní kampaně, dostává se do svého živlu. Kris je navíc bývalý boxer a stejně tak jako v ringu, jde si i v práci za svým cílem. A tím cílem je vybudovat silnou značku #TechTower.

Ondra

Projektový manažer SIT Port
Co se týká techniky, u Ondry nic není nemožné. Právě proto má na starosti SIT Port Garage a všechny technické nadšence, kteří Garáž využívají. Kromě Garáže ho můžete potkat i na školách, kam spolu s Nvias jezdí s projektovým dnem Naše firmy.

Raduš

Projektová manažerka SIT Port
Ty máš svaly, já mám čáry! Takhle to říkali v Mrazíkovi… 😊 Takže buď a nebo?! Naše Raduš má obojí! Bývalá šampionka v bikiny fitness má sílu za dva a ve světě startupů umí doslova čarovat. Nejnovější členka SIT Port týmu se stará o sociální sítě, marketing a samozřejmě se nebojí ani pořádání nejrůznějších akcí.

Anina

Projektová manažerka SIT Port
Královna Výzev, tabulek a pravidel! Pomůže ti při rozjezdu podnikání. A můžeš vsadit boty, že tahle pohodářka ví, o čem mluví, sama v něm má zkušenosti. Jako bonus tě nabije optimismem a energií, která je na každém začátku třeba. Jejích dobře míněných rad se zkrátka vyplatí držet.

Tereza

Projektová manažerka SIT Port
Terez? Natoč to! Téhle blonďaté krásce vznikají pod rukama skvělá videa o SIT Porťáckých akcích i startupistech. Rozumí si se sociálními sítěmi, je zdatná v grafice, na starosti má správu webu a potkat jí můžete třeba na pravidelných workshopech, jejichž přípravě se ráda věnuje.

Lenča

Projektová manažerka SIT Port
Léňa, to je slečna marketingová! Úsměvy hází na všechny strany a na sociálních sítích je jako doma. Má přehled o všem, co se ve vodách inovátorské komunity děje a stará se o to, aby i ostatní věděli o nás. Díky ní máte přehled, co se v SIT Portu šustne a neunikne vám žádná akce ani příležitost! Aktuálně si Lenka užívá mateřské dovolené 😊Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.

© 2019 - 2022 SIT Port, design by Beneš & Michl

Naše projekty