Kontakt

Card image cap
Chceš rozjet vlastní podnikání?
+420 378 035 541
cholinsky@plzen.eu
Card image cap
Chceš místo v coworku?
+420 378 035 533
rehorovah@plzen.eu
Card image cap
Chceš vyrobit prototyp?
+420 378 035 548
tuhaceko@plzen.eu

Náš tým

Tomáš

Ředitel úseku SIT Port
Náš #SITPortMaster, kapitán lodi. Volat mu můžete v kteroukoliv hodinu, pro členy SIT Port komunity má zřízenou speciální nepřetržitou linku – slovo NE není odpověď . Jako ryba ve vodě je při organizaci nejen nás, ale i nejrůznějších akcí, třeba Dronfestu – největšího festivalu bezpilotního létání v ČR.

Anina

Projektová manažerka SIT Port
Královna Výzev a hackathonů! Ráda ti pomůže s rozjezdem podnikání, protože ví, že každý problém má řešení. Jako bonus tě nabije optimismem a energií, která je na každém začátku třeba. Jejích dobře míněných rad se zkrátka vyplatí držet. Její doménou je spolupráce se školami, se kterými ráda vymýšlí akce a hackathony, které pomáhají rozvoji studentů.

Ondra

Technický manažer SIT Port
Ondra se stará o chod prototypové dílny, tzv. Garáže, ve které se schází všichni techničtí nadšenci. Chcete si vyrobit vlastní prototyp nebo pracujete na školním projektu, ke kterému potřebujete více než jen šroubovák? Pak jste správně v #sitportgarage! Za Ondrou stojí také spousta zajímavých workshopů, jako jsou ty na 3D tisk, kurz programování Robomastera a nebo třeba IoT Akademie. Technika je zkrátka jeho!

Michal

Komunitní manažer TechTower
S Michalem se pravidelně potkáte v TechToweru, kde má na starost SIT Port Cowork a budování komunity. Spolu s Hankou tak tvoří hvězdnou community manager dvojici, která vám poradí a pomůže se vším, s čím budete potřebovat. Pro coworkery pořádá společné snídaně nebo například běhání. Má na starost akce jako jsou TOP Talks nebo Pub Quiz.

Hanka

Komunitní manažerka TechTower
S touto dlouhovlasou kráskou se potkáte v TechToweru, kde se stará o kanceláře SIT Port Coworku a budování silné komunity. Hanka má bohaté zkušenosti v pořádání velkých akcí v podobě mezinárodních hackathonů! Miluje technologie, a tak se stará o našeho robotického psa SPOTA od firmy Boston Dynamics.

Petra

Vedoucí správy budov TechTower
Péťa se stará o budovu TechToweru i se všemi jejími radostmi i starostmi, které přináší. Pokud jste firma, která by se ráda usadila v novém technologickém parku, právě s Péťou se určitě potkáte u podpisu smlouvy.

Terka

Kreativní manažerka SIT Port
Terko? Natoč to! Téhle blonďaté krásce vznikají pod rukama krátká videa ze SIT Port akcí. Připravuje vizuály a každý měsíc pořádá workshopy se zajímavými speakry. Její hlas můžete už nějakou dobu slyšet v podcastu #pitchujstartup, kde zpovídá startupisty, a #startuppeople se zahraničními osobnostmi. Protože je schopná organizátorka, stojí za ní také mezinárodní soutěž Startup Weekend.

Jarda

Technický manažer SIT Port
Jardu, jako správného technického nadšence, potkáte v prototypové dílně - Garáži, kde se občas vystřídá s Ondrou. Nejčastěji ale Jardu uvidíte v CNC hale, kde pracuje s nejrůznějšími kovy a zabývá se zpracováváním a řezáním materiálů. Potřebujete poladit svůj projekt? Pak vám může pomoci právě Jarda.

Vlado

Video maker SIT Port
Tým SIT Port se rozšířil o dalšího člena, konkrétně o Vlada. Náš nový video maker natáčí propagační videa a pořizuje fotografie z akcí. Vlado je také schopný grafik, takže se pouští do tvorby neotřelých vizuálů a spolupracuje na různých propagačních materiálech.

Lenča

Projektová manažerka SIT Port
Lenča ráda mluví, ještě radši píše. Z těchto dvou lásek se tak po dvouletém odpočinku (rozumějte mateřské dovolené) stala její hlavní náplň – moderuje Podcast PlzeŇÁK a píše pro vás nejen o novinkách ze SIT Portu. A kdybyste si s ní chtěli pokecat u piva o psaní i technologiích, rozhodně neřekne ne. Je to Plzeňanda jak se sluší a patří.

Dominik

Marketingový manažer TechTower
TechTower markeťák? To je Dominik Beer. Dominik je nejnovějším článkem našeho týmu (ale rozhodně to není poznat). Kromě TechTower marketingu bude mít na starost e-sportový turnaj či kvízy. Aktivně hraje za HC Meteor Meteor Třemošná, kde působí i jako trenér. A když není v práci nebo na ledě, najdete ho v přírodě či u piva. Jak říká, musí dostát svému jménu.

SPOT

Tech CEO
SPOT je jedním z našich čtyřnohých miláčků, se kterými se u nás v kancelářích můžete potkat. Jako jediný (možná i z celého SIT Port týmu) poslouchá na slovo, plní úkoly včas a neodmlouvá. Setkat se s ním můžete na festivalech i při venčení u TechToweru.

Raduš

Marketingová manažerka SIT Port
To, že jste navštívili stránky SIT Port, je možná i díky Raduš, která má na starosti marketing. Pravidelně sype web novinkami, natáčí podcast Marketing Talk, dělá naše sociální sítě krásnějšími a pouští se do tvorby reklamních předmětů. Navíc, dobré copy je její hobby, proto všechny texty prochází její rukou (i okem). Pod palcem má také technologiemi nabitý festival Inovujeme Plzeň a první plzeňský Marketing hackathon. Aktuálně si užívá mateřské dovolené.

Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.

© 2019 - 2024 SIT Port