Content Combat


Tadeáš


Štěpán


Vojta


Naše #SuccessStory

Jsme Tadeáš, Vojta a Štěpán a už od střední školy jsme zapálení do sociálních sítí. Většina z nás v týmu máme zkušenost s poctivým řemeslem influencerství. Provozovali jsme ho ve velkém. Teď jsme v takovém… důchodu. Nabrali jsme i dost zkušeností z firemního prostředí na sociálních sítích. Hodně věcí se nám nepovedlo, ale v něčem jsme i naopak zazářili. Dnes se snažíme pomáhat lidem, kteří se sociálními sítěmi teprv začínají, nebo to neumí pořádně rozjet. Chceme, aby si, na rozdíl od jiných kurzů, mohli lidé osahat marketing na vlastní kůži a vše se naučit pomocí praxe.
Více informací na facebook.com/contentcombat.


1. Jak ses dostal k tomu, v čem chceš podnikat, jak Tě to napadlo?

Tadeáš: Měl jsem obří problém s Instagramem. Slyšel jsem tisíce rad a projel jsem si stovky kurzů, ale i tak mi to nějak nepomohlo. V takových kurzech se předává vždy jen teorie. Žádná praxe. Svým způsobem je to samozřejmost, ale mně to nestačí.  Když se něco učím, potřebuji si to i vyzkoušet. Nejsem v tom sám. Vytvořili jsme tedy Content Combat, kde se lidé naučí teorii, a pak ihned všechno vyzkouší v rámci soutěže.

2. Čeho ses na začátku nejvíc bál, co bylo na rozjezdu podnikání nejtěžší?

Tadeáš: Nejhorší bylo čekání na koule. Zkrátka a dobře, ze začátku jsem se nechtěl stavět do čela takového projektu, protože jsem si tolik nevěřil. Všechno mohlo být o hodně rychlejší, kdybych se toho nebál, ale to už je za námi. Nejvíc jsem se pak ale bál toho, že když vypustíme ven naši první akci, tak nikdo nepřijde. Do poslední chvíle prvního CC jsem pochyboval, jestli vůbec někdo dorazí. Když lidé přišli, byla to krása.

3. Největší fuckup?

Tadeáš: Největší fuckup byla ztráta soutěžních materiálů pro účastníky. Když běžel druhý CC, smazal jsem úkoly pro soutěžící a vždy několik minut před dalším zadáním jsem smolil na koleni několik stránek pod školní lavicí.

4. Nejlepší pocit jsem měl, když…?

Tadeáš: Skvělé bylo, když jsem se po několika týdnech setkal s účastnicí kurzu… A ta mi poděkovala, že jí CC opravdu pomohl.

5. Jaké máš podnikatelské plány do budoucna, co je Tvůj cíl?

Tadeáš: Rád bych, aby Content Combat byla velká věc. Dalším krokem je online kurz, který z části nahradí teorii na akcích a pomůže i úplným nováčkům.
Důležitým plánem je ale aplikace, která bude fungovat přesně jako naše soutěž… A hlavně bude motivovat lidi, aby s tvořením contentu nepřestávali!

Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.

© 2019 - 2022 SIT Port, design by Beneš & Michl

Naše projekty