Startupy

Jsme tady pro každého, kdo má odvahu vyrazit vlastním směrem. Podívejte se na příběhy úspěšných.
Inspirujte se mladými podnikateli, s nimiž spolupracujeme, jejichž nadějné start-upy podporujeme.

 

#SuccessStories

BestTalk

S čím přichází startup BestTalk? Nabízí online řešení pro organizátory konferencí, tj. webový nástroj pro získávání a real-time zpracování zpětné vazby od účastníků akce a pokročilé zpracování dat včetně databázového interface.

Dozvědět se více

Plant Control

PlantControl vyvíjí a dodává IoT inteligentní jednotky a platformu pro řízení zavlažovacích systémů. Jednotky PlantControl fungují na baterie a jsou přímo napojené na internet přes NB IoT, nebo LoRa síť. To umožňuje velkou flexibilitu a rychlost nasazení i na stávající systémy zavlažování.

Dozvědět se více

Dronetag

Inovátoři z Dronetagu tvoří cestu k tomu, aby se běžné drony staly plnohodnotnou součástí letového provozu. S pomocí jejich vlastnoručně navrženého IoT zařízení učí bezpilotní letouny mezi sebou komunikovat, aby byly chytřejší, propojenější a bezpečnější.

Dozvědět se více

Chytrecallcentrum.cz

Chytré Callcentrum přináší řešení, které umožňuje nahradit stále opakující se práci. Díky plně automatizovanému systému, jenž vede telefonní konverzaci v přirozené řeči, šetří robotičtí telefonní operátoři čas, starosti i peníze.

Dozvědět se více

Content Combat

Content Combat – to jsou borci na sociální sítě. Pomáhají těm, kteří se sociálními sítěmi začínají, nebo v nich tápou. Organizují originální online kurzy, na nichž si každý praktickou formou osvojí zákonitosti sociálních sítí pro vlastní podnikání.

Dozvědět se více

Nvias

Měníme budoucí generace z konzumentů na tvůrce – to je motto Nvias. Společnost oslovuje nejmladší generaci a ukazuje potenciál nových technologií a způsob vytváření úspěšných produktů a služeb. Chce nadchnout a motivovat pro vytváření úspěšných globálních firem.

Dozvědět se více

Social Readers

SocialReaders je online komunita čtenářů sdílející knížky, nápady a zážitky offline. Díky konceptu sdílené knihovny přispívají čtenáři svými tituly a na oplátku si mohou vybrat z daleko lepší nabídky knih.

Dozvědět se více

Protector19

Krize není stopka, ale příležitost. Tohle přesně sedí na startup Protector19. V době epidemie koronaviru začal Petr vyrábět za rozumnou cenu kvalitní ochranné štíty na obličej, kterých byl všude nedostatek. Tomu se říká chytit šanci za pačesy!

Dozvědět se více

InnoConnect

Čím se InnoConnect zabývá? Interaktivní a vizuální analýzou dat. Hlavním produktem jsou analytické mapy, které pomocí interaktivního filtrování pomáhají uživatelům porozumět velkým datům. V současné době se věnují analytickým mapám v dopravě (dopravní intenzity, nehody, přestupky apod.)

Dozvědět se více

Lostik – chytrá klíčenka

Kluci z Lostiku vytvořili klíčenku s unikátním ID, kterou lze připevnit na jakoukoliv osobní věc, a díky propracovanému systému pak dostat ztracený předmět, třeba batoh, snadno zpět. Další připravovanou funkcí je i sdílení údajů o zdravotních omezeních uživatele pro případ nouze.

Dozvědět se více