Startupy

Jsme tady pro každého, kdo má odvahu vyrazit vlastním směrem. Podívejte se na příběhy úspěšných.
Inspirujte se mladými podnikateli, s nimiž spolupracujeme, jejichž nadějné start-upy podporujeme.

 

#SuccessStories

Happy Robots

Happy Robots. Chatbot, který usnadní práci. A co je cílem? Tým Happy Robots Vám chce ušetřit čas a starosti, proto nabízí automatické chatboty, kteří zvládají vést konverzaci tak, jak je to naučíme.

Dozvědět se více

JALUD Embedded

Ž(J)aludi se zabývají tvorbou vložených (Embedded) 32 bitových systémů, mobilních aplikací a integrací těchto řešení. Vytvořili SED, který dělá svět bezpečnější rychlostí zvuku, protože využívá proprietární algoritmus poháněný strojovým učen​ím k detekci, klasifikaci a následně upozornění na nežádoucí akustické události, jako je​ střelba ze zbraně, křik, autonehoda, dětský pláč, výbuch, či rozbití skla.

Dozvědět se více

BestTalk

S čím přichází startup BestTalk? Nabízí online řešení pro organizátory konferencí, tj. webový nástroj pro získávání a real-time zpracování zpětné vazby od účastníků akce a pokročilé zpracování dat včetně databázového interface.

Dozvědět se více

Plant Control

PlantControl vyvíjí a dodává IoT inteligentní jednotky a platformu pro řízení zavlažovacích systémů. Jednotky PlantControl fungují na baterie a jsou přímo napojené na internet přes NB IoT, nebo LoRa síť. To umožňuje velkou flexibilitu a rychlost nasazení i na stávající systémy zavlažování.

Dozvědět se více

Dronetag

Inovátoři z Dronetagu tvoří cestu k tomu, aby se běžné drony staly plnohodnotnou součástí letového provozu. S pomocí jejich vlastnoručně navrženého IoT zařízení učí bezpilotní letouny mezi sebou komunikovat, aby byly chytřejší, propojenější a bezpečnější.

Dozvědět se více

Content Combat

Content Combat – to jsou borci na sociální sítě. Pomáhají těm, kteří se sociálními sítěmi začínají, nebo v nich tápou. Organizují originální online kurzy, na nichž si každý praktickou formou osvojí zákonitosti sociálních sítí pro vlastní podnikání.

Dozvědět se více

Nvias

Měníme budoucí generace z konzumentů na tvůrce – to je motto Nvias. Společnost oslovuje nejmladší generaci a ukazuje potenciál nových technologií a způsob vytváření úspěšných produktů a služeb. Chce nadchnout a motivovat pro vytváření úspěšných globálních firem.

Dozvědět se více

Social Readers

SocialReaders je online komunita čtenářů sdílející knížky, nápady a zážitky offline. Díky konceptu sdílené knihovny přispívají čtenáři svými tituly a na oplátku si mohou vybrat z daleko lepší nabídky knih.

Dozvědět se více

InnoConnect

Čím se InnoConnect zabývá? Interaktivní a vizuální analýzou dat. Hlavním produktem jsou analytické mapy, které pomocí interaktivního filtrování pomáhají uživatelům porozumět velkým datům. V současné době se věnují analytickým mapám v dopravě (dopravní intenzity, nehody, přestupky apod.)

Dozvědět se více


Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.

© 2019 - 2023 SIT Port