Startupy

Jsme tady pro každého, kdo má odvahu vyrazit vlastním směrem. Podívejte se na příběhy úspěšných.
Inspirujte se mladými podnikateli, s nimiž spolupracujeme, jejichž nadějné start-upy podporujeme.

 

InnoConnect

Čím se InnoConnect zabývá? Interaktivní a vizuální analýzou dat. Hlavním produktem jsou analytické mapy, které pomocí interaktivního filtrování pomáhají uživatelům porozumět velkým datům. V současné době se věnují analytickým mapám v dopravě (dopravní intenzity, nehody, přestupky apod.)

Dozvědět se více

BestTalk

S čím přichází startup BestTalk? Nabízí online řešení pro organizátory konferencí, tj. webový nástroj pro získávání a real-time zpracování zpětné vazby od účastníků akce a pokročilé zpracování dat včetně databázového interface.

Dozvědět se více

Dronetag

Inovátoři z Dronetagu tvoří cestu k tomu, aby se běžné drony staly plnohodnotnou součástí letového provozu. S pomocí jejich vlastnoručně navrženého IoT zařízení učí bezpilotní letouny mezi sebou komunikovat, aby byly chytřejší, propojenější a bezpečnější.

Dozvědět se více

Chytrecallcentrum.cz

Chytré Callcentrum přináší řešení, které umožňuje nahradit stále opakující se práci. Díky plně automatizovanému systému, jenž vede telefonní konverzaci v přirozené řeči, šetří robotičtí telefonní operátoři čas, starosti i peníze.

Dozvědět se více

Content Combat

Content Combat – to jsou borci na sociální sítě. Pomáhají těm, kteří se sociálními sítěmi začínají, nebo v nich tápou. Organizují originální online kurzy, na nichž si každý praktickou formou osvojí zákonitosti sociálních sítí pro vlastní podnikání.

Dozvědět se více

Nvias

Měníme budoucí generace z konzumentů na tvůrce – to je motto Nvias. Společnost oslovuje nejmladší generaci a ukazuje potenciál nových technologií a způsob vytváření úspěšných produktů a služeb. Chce nadchnout a motivovat pro vytváření úspěšných globálních firem.

Dozvědět se více

Social Readers

SocialReaders je online komunita čtenářů sdílející knížky, nápady a zážitky offline. Díky konceptu sdílené knihovny přispívají čtenáři svými tituly a na oplátku si mohou vybrat z daleko lepší nabídky knih.

Dozvědět se více

Protector19

Krize není stopka, ale příležitost. Tohle přesně sedí na startup Protector19. V době epidemie koronaviru začal Petr vyrábět za rozumnou cenu kvalitní ochranné štíty na obličej, kterých byl všude nedostatek. Tomu se říká chytit šanci za pačesy!

Dozvědět se více

Lostik – chytrá klíčenka

Kluci z Lostiku vytvořili klíčenku s unikátním ID, kterou lze připevnit na jakoukoliv osobní věc, a díky propracovanému systému pak dostat ztracený předmět, třeba batoh, snadno zpět. Další připravovanou funkcí je i sdílení údajů o zdravotních omezeních uživatele pro případ nouze.

Dozvědět se více