Hackni Spota

  • 6. 10. 23, Pátek
  • Koterovská 152, TechTower


Microhackathon s názvem “Hackni SPOTA” vám umožní naprogramovat robotického psa SPOTA od firmy Boston Dynamics a otevře vám tak dveře do světa pokročilé robotiky.Fáze 1: Kick-off (Datum a místo: 6.10. 15:00, TechTower)

Že jsi se se SPOTem ještě nesetkal/a? Vůbec nevadí. Microhack odstartujeme v inspirativním prostředí TechToweru, kde se nejdříve seznámíte s technologií robotického psa SPOTA, jeho schopnostmi a s průběhem celého hackathonu. Vytvoříte týmy, ve kterých budete během celého hackathonu spolupracovat a společně se rozhodnete, jakým dovednostem naše stěně naučíte. Tato fáze je klíčová pro vaše úspěšné zapojení do hackathonu.

Fáze 2: Hackování (Doba trvání: 2 měsíce, z pohodlí vašeho domova)

Po kick-offu se vaše týmy pustí do práce na svých projektech. Během října a listopadu budete mít SPOTA k dispozici na testování svých kódů a přístup k online materiálům a mentorům, kteří vám pomohou vytvořit co nejlepší projekt.

Fáze 3: Prezentace výsledků (Datum a místo: 14.12., TechTower)

Po dvou měsících intenzivního vývoje se vaše týmy opět sejdou v TechToweru, aby prezentovaly své výsledky a projekty. Bude to příležitost předvést svou kreativitu a technické dovednosti před odbornou porotou a získat cennou zpětnou vazbu a symbolické ceny.

Microhackathon “Hackni SPOTA” je jedinečnou příležitostí pro studenty, kteří chtějí získat zkušenosti s programováním pokročilých robotů a pracovat na projektech s reálným dopadem.

Připojte se k nám a dejte své kreativitě a inovaci volný průchod ve světě robotiky!

Registrace již brzy!
    Při problémech s přihlášením nás kontaktujte na

    email

    SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace zpracovává osobní údaje jméno, příjmení, emailová adresa, telefon účastníků hackathonu z důvodu oprávněného zájmu za účelem organizace hackathonu po dobu trvání akce a maximálně do 31. 12. 2023    Connection failed: Access denied for user 'admin_sitport_p'@'%' to database 'admin_sitport_prod'