Zázemí

SIT Port Garage je skvělé místo pro…

každého, kdo chce tvořit. Garáž znamená zázemí a moderní technologie v jednom – poskytujeme vybavení pro kutily, hardware i data, 3D tiskárny nebo CNC stroje. Navíc dokážeme zafinancovat specifické hardwarové vybavení i testování prototypů. V garáži pořádáme také zajímavé workshopy, které šijeme na míru členům SIT Port komunity a věnujeme se i mentoringu zakládání a řízení firmy, umíme poradit v oblasti práva, financí nebo třeba marketingu. Vyrazit odpoledne do garáže u nás dostává úplně nový rozměr!

více o garáži…

HUB 2.0  je skvělé místo pro…

coworking. Podporujeme neziskovou organizaci Techheaven, která provozuje coworkingové centrum s jedinečným prostorem pro práci. V HUB 2.0 najdete nejen pracovní stůl, ale hlavně prostor pro vytváření nápadů, inspiraci a navazování nových kontaktů se stejně naladěnými lidmi.

více o HUB 2.0

TechTower je unikátní prostor pro…

…inovátory, technologické nadšence, programátory a začínající podnikatele.TechTower poskytuje flexibilní kancelářské a coworkingové prostory, restauraci i kavárnu, zázemí pro konference a workshopy, sdílené dílny a experimentální vybavení pro nápady, které mohou změnit svět.

více informací…


Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.

© 2019 - 2022 SIT Port, design by Beneš & Michl

Naše projekty