Zázemí

Prototypová dílna je skvělé místo pro…

každého, kdo chce tvořit. Poskytujeme vybavení pro kutily, hardware i data, 3D tiskárny, CNC stroje nebo laserové technologie. Dokážeme zafinancovat specifické hardwarové vybavení i testování prototypů. Pořádáme zde také zajímavé workshopy, které šijeme na míru členům SIT Port komunity, jako je například IoT Academy nebo soutěže robotů. Vyrazit odpoledne do SIT Port dílny u nás dostává úplně nový rozměr!

více o dílně…

Cowork  je skvělé místo pro…

studenty a začínající podnikatele. Moderní sdílené kanceláře nabízí to pravé místo pro práci, a to ne jen díky nevšednímu designu, ale také díky možnosti pronájmu fixních nebo flexibilních míst. Členové komunity navíc mohou zdarma využívat call boxy pro naprosté soukromí při telefonování, plně vybavenou odpočinkovou místnost a také kuchyňku.

více o Coworku

TechTower je moderní technologický park pro…

…firmy, inovátory, nadšence do technologií, programátory a začínající podnikatele. Poskytuje flexibilní kancelářské a coworkingové prostory, restauraci i kavárnu, zázemí pro konference a workshopy, sdílené dílny a experimentální vybavení pro nápady, které mohou změnit svět.

více informací…

Areál Cukrovarská 20 je ideálním místem pro…

pronájem kanceláří a Event Space. Tento nevšední prostor je ideálním místem pro pořádání meetingů a konferencí do 100 lidí.

více informací…


Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.

© 2019 - 2023 SIT Port