Výzvy

Máme reálná témata z praxe a hledáme jejich řešitele.
Máš na to? Přijmi VÝZVU!
Získej zkušenosti, praxi, odměnu a udělej první krok k vlastnímu businessu.

Aktuality

19. 9. 2023

Nový tým čeká výzva v podobě modernizace webů plzeňských bazénů

Nový tým studentů se sešel 18. září s vedením plzeňských bazénů – Slovany a Lochotín. Předmětem schůzky byla modernizace webových stránek obou bazénů. Tým se nyní pustí do práce a na další schůzce by měl předložit návrhy.

Těšíme se na výsledek.

28. 11. 2022

Markéta Čekanová z Holky holkám napsala

Iniciativa Holky holkám pořádá řadu let sbírku vánočních dárků pro maminky a děti z Domovů sv. Zdislavy pro matky s dětmi v tísni. Vždy jsme seznam dárků zveřejňovaly na facebooku a pak celou sbírku ručně administrovaly. Díky náhodě jsem se dostaly k projektu Výzvy, které zaštiťuje SIT Port a získaly tak možnost celý proces zjednodušit. Jako řešitel vypsané výzvy se přihlásil tým tým PyLadies, který pro nás letos vytvořil webovou uživatelsky přívětivou aplikaci a nám tím odňal většinu práce. Je jednoduchá a velice funkční – od prvotního výběru přání až po automatické odeslání děkovného certifikátu dárci. Teď už jen s Ježíšky zajistit všechny dárky.

24. 11. 2022

Další výzva dokončena

Podařilo se dokončit další výzvu pro spolek Holky Holkám. Spolek každoročně pořádá vánoční sbírku pro ženy z azylových domů, a tak byla potřeba vytvořit pro tyto účely aplikaci. Více o projektu a výzvě se dozvíte zde.

14. 7. 2022

Výzva logopedie hrou

Další aplikace se kterou se snažíme pohnout a doufáme, že nově poskládaný tým ji zase o kousek posune. Cílem této aplikace bude usnadnění logopedického tréninku pro děti.

14. 7. 2022

Web, který rozdává dárky

Jedná se o novou výzvu, kterou si pod křídla vzal spolek Pyladies společně s čerstvým absolventem SPŠE. Cílem jejich webu bude usnadněné sbírání a rozdávání vánočních dárků pro matky z azylových domů, které organizuje sdružení Ženy Ženám.

13. 7. 2022

Aplikace pro Sportmánii

To je nová výzva, která už se pomalu blíží do finále a brzy si ji v podobě aplikace budete moci vyzkoušet právě na sportovním festivalu Sportmánie.

Vypsaná témata

Digitální bazén

Současná situace: Momentálně nemá plavecký areál žádnou aplikaci, která by monitorovala aktuální stav. Plavecký bazén nabízí nespočet možností na vylepšení. Ať už se jedná o...

Dozvědět se více

Systém na automatické vyhodnocování situací v provozu

Současná situace: Městská policie Plzeň se potýká jako s jedním ze základních problémů s bezpečností a plynulostí provozu na pozemních komunikacích. Jedním z nástrojů, jak...

Dozvědět se více

Vlastní téma

Současná situace: Už nějakou dobu ti leží v hlavě nápad na zajímavý projekt, ale cítíš, že potřebuješ podpořit při rozjezdu? V tom případě jsi tady správně! Požadované...

Dozvědět se víceProč jít do Výzev?

Skrze projekt „Výzvy“ propojujeme komunitu technicky zaměřených studentů s business sférou. Co to znamená? Společnost zadá projekt, který potřebuje reálně vyřešit, a my najdeme toho, kdo umí dodat řešení. Pokud ti žádné z aktuálně vypsaných témat není blízké, tak přijď s vlastním nápadem! Díky projektu Výzvy můžeš ukázat, co v tobě je. Představ si to jako ve škole – dostaneš seznam projektů, jeden z nich si vybereš a zpracuješ. Jenže oproti školní lavici tvůj nápad neskončí v kabinetu učitele, ale pronikne do prostředí technologických společností a stane se jejich součástí. A co z toho budeš mít? Kromě skvělé zkušenosti a praxe, kterou jen tak někdo mít nebude, se můžeš těšit i na zajímavou finanční odměnu. Pojďme si to zopakovat – Proč říct Výzvě ano? – Budeš pracovat na reálných projektech. - Poznáš lidi, kteří ti mají co nabídnout. – Můžeš využívat kancelářské prostory a dílnu na výrobu prototypu. – K dispozici máš specialisty v oboru, neboj se přijít na konzultaci. – Když si povedeš dobře, podpoříme tě v rozjedu vlastního podnikání. – Město Plzeň ti dá první referenci, která ti může otevřít dveře do pracovního života. Co čekáme od tebe? – Aktivní přístup při řešení projektu, účast na projektových dnech (cca jednou měsíčně) a chuť pracovat sám na sobě. Zajímají tě celá pravidla Výzev? - Čti zde.

Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.

© 2019 - 2023 SIT Port