Aktuality

19. 9. 2023

Nový tým čeká výzva v podobě modernizace webů plzeňských bazénů

Nový tým studentů se sešel 18. září s vedením plzeňských bazénů – Slovany a Lochotín. Předmětem schůzky byla modernizace webových stránek obou bazénů. Tým se nyní pustí do práce a na další schůzce by měl předložit návrhy.

Těšíme se na výsledek.

28. 11. 2022

Markéta Čekanová z Holky holkám napsala

Iniciativa Holky holkám pořádá řadu let sbírku vánočních dárků pro maminky a děti z Domovů sv. Zdislavy pro matky s dětmi v tísni. Vždy jsme seznam dárků zveřejňovaly na facebooku a pak celou sbírku ručně administrovaly. Díky náhodě jsem se dostaly k projektu Výzvy, které zaštiťuje SIT Port a získaly tak možnost celý proces zjednodušit. Jako řešitel vypsané výzvy se přihlásil tým tým PyLadies, který pro nás letos vytvořil webovou uživatelsky přívětivou aplikaci a nám tím odňal většinu práce. Je jednoduchá a velice funkční – od prvotního výběru přání až po automatické odeslání děkovného certifikátu dárci. Teď už jen s Ježíšky zajistit všechny dárky.

24. 11. 2022

Další výzva dokončena

Podařilo se dokončit další výzvu pro spolek Holky Holkám. Spolek každoročně pořádá vánoční sbírku pro ženy z azylových domů, a tak byla potřeba vytvořit pro tyto účely aplikaci. Více o projektu a výzvě se dozvíte zde.

14. 7. 2022

Výzva logopedie hrou

Další aplikace se kterou se snažíme pohnout a doufáme, že nově poskládaný tým ji zase o kousek posune. Cílem této aplikace bude usnadnění logopedického tréninku pro děti.

14. 7. 2022

Web, který rozdává dárky

Jedná se o novou výzvu, kterou si pod křídla vzal spolek Pyladies společně s čerstvým absolventem SPŠE. Cílem jejich webu bude usnadněné sbírání a rozdávání vánočních dárků pro matky z azylových domů, které organizuje sdružení Ženy Ženám.

13. 7. 2022

Aplikace pro Sportmánii

To je nová výzva, která už se pomalu blíží do finále a brzy si ji v podobě aplikace budete moci vyzkoušet právě na sportovním festivalu Sportmánie.

13. 7. 2022

Aplikace Bezpečná Plzeň získá nové funkcionality

Na rozšíření aplikace se dohodli její autoři s odborem Bezpečné Plzně.

4. 5. 2022

Pilsen Cube II je v další fázi procesu

O prvomájovém víkendu pracovalo několik účastníků hackathonu Pilsen Cube na dalším vývoji tohoto vesmírného projektu.

22. 4. 2022

Aplikace bezpečná Plzeň je v ostrém provozu

Aplikace Bezpečná Plzeň spatřila světlo světa! Už teď ji můžete stahovat zdarma na App Store a Google Play. Další výzva je tak dokončena.

21. 2. 2022

Aplikace Bezpečná Plzeň

Aplikace Bezpečná Plzeň v rámci výzvy Krizové komunikace se dočkala zdárného vydání. Stahovat ji můžete na App Store a Google Play.

6. 12. 2021

E-shop pro Plzeň Turismus

Hotovo! Výzva dokončena a web úspěšně spuštěn. Gratulujeme studentům, kteří na webu pracovali a těšíme se na další úspěšně dokončené Výzvy.

15. 11. 2021

Aplikace na Krizovou komunikace

Další výzva se blíží do finále. Aplikace pro Android i pro IOS jsou hotové, nyní řešíme jejich přidání na Google play a Apple store. Už brzy si je budete moci vyzkoušet i vy.

10. 11. 2021

E-shop pro Plzeň Turismus

Můžete spustit odpočet. Už 1. 12. bude spuštěný web a budete tak moci nakupovat třeba pro Ježíška.

5. 11. 2021

Reportovací software pro PMDP

Tuto novou výzvu jsme přidali na web teprve nedávno. Překvapilo nás, že hned našla svého řešitele. Jsme zvědaví, jak se výzvou popere.

22. 9. 2021

Nová témata

Tento měsíc se nám přihlásily další dva projekty s vlastními tématy a také další zadavatel projektů. Vše vám postupně představíme.


Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.

© 2019 - 2024 SIT Port