Videa

Podívej se na videa z akcí,  jako jsou hackathony, TOP Talks, soutěže a festivaly, a vzdělávej se s našimi SIT Port Tipy.


Co je SIT Port?

SIT Port je přístavem pro všechny, kteří chtějí vyplout novým směrem. Propojujeme technicky nadané mladé lidi ve věku 16+ s městskými organizacemi a inovativními firmami v Plzeňském kraji. Dáváme jim šanci zazářit se svým nápadem a řešením, a to skrze technologické Výzvy, Startup Weekendy nebo hackathony. Podporujeme ambiciózní mladé lidi na cestě za jejich snem, za perspektivní budoucností. To nás baví a je pro nás důležité!

Dozvědět se více

Marketing hackathon 2.0

Marketing hackathon je dvoudenní akce určená začínajícím marketérům i těm mírně pokročilým. Cílem akce je, aby všichni účastníci nasbírali cenné zkušenosti a otestovali si své znalosti. To vše díky reálným tématům zadaným městskými organizacemi a firmami.

Dozvědět se více

Startup Weekend Pilsen 2023

Startup Weekend je 54 hodin trvající setkání a současně příležitost pro rozjezd podnikání bez ohledu na to, jestli se jedná o produkt, službu nebo technologickou novinku. Startup Weekend nedělá rozdíly mezi vývojáři, IT, marketéry nebo grafiky.

Dozvědět se více

CZE + CH Hackathon/Ideathon

Hackathon je vícedenní akce, při níž účastníci s pomocí mentorů intenzivně pracují na tvorbě a technickém testování vlastního nebo předem určeného nápadu. Nyní nešlo o technické zpracování výzvy, ale o originalitu a kreativitu. Přeshraniční témata řešily týmy sestavené z designérů, vývojářů, kreativců, inovátorů a tvůrcu.

Dozvědět se více

Inovujeme Plzeň 2023

Plzeň patří mezi špičky ve vývoji a využití moderních technologií. Inovace a nové technologie mění svět a pokrok můžeme sledovat každým dnem. Inovujeme Plzeň je největší regionální setkání inovativních firem a technických škol v západočeské metropoli.
 

Dozvědět se více

3D workshop

Navazující workshop zaměřený na 3D tisk od teoretických základů až po vlastní produkt. Jak probíhá takový workshop můžete vidět v našem krátkém sestřihu.

Dozvědět se více

3D tisk: Workshop v SIT Port Garage

SIT Port Garáž je unikátní místo, kde najdeš veškeré vybavení, které potřebuješ k technickým projektům. Co třeba naprogramovat robota a pak si ho v Garáži sestavit? Nebo jsi spíš fanda vodíkových autíček a chtěl bys mít svoje vlastní doma? Workshopem provázel Marián Hlaváč, který učí na ČVUT a je také součástí startupu Dronetag. Mrkni na video a nenech si ujít příští workshop!

Dozvědět se více

Postav si závodní dron

Chcete si pořídit dron? A co takhle si ho vyrobit vlastníma rukama? Díky Tomášovi, kterého už znáte z našich videí, si můžete vyrobit závodní dron sami. Plzeňský kraj stále vysílá online videa pro studenty, a tak jsme dali společně dohromady tutoriál stavby dronu krok za krokem.

Dozvědět se více

Startup Weekend - Success story

Říká se, že nejtěžší je začít! Vykročit do neznáma. Vystoupit ze své komfortní zóny. Tenhle krok udělal student Martin Fau se svým projektem Social Readers a přihlásil se na Startup Weekend Pilsen. Poslechněte si jeho zkušenost, jaké bylo prezentovat v angličtině před profesionály v oboru, jak našel svého co-foundera a co mu Startup Weekend dal.

Dozvědět se více

Battle Bots vol. 3

Žáci základních škol měli za úkol ve virtuální aréně sestavit bojového robota, při čemž museli vzít v úvahu jeho velikost, váhu, výdrž baterie a další parametry, které mohly zásadně ovlivnit finální umístění.

Dozvědět se více

FPV závody

Závody v FPV létání jsme mohli tentokrát uskutečnit v prostorech SIT Port díky městské FPV aréně, která nabízí skvělý zasíťovaný prostor pro závodění. Díky stále rostoucímu zájmu o létání s drony vzniká v Plzni početná komunita. Podívejte se na střípky z posledních závodů.

Dozvědět se více

Hackathon Madrid

Víte, jak probíhá takový hackathon? Česká parta námi podporovaných studentů se vydala do Madridu, aby poměřila síly se studenty z celého světa.

Dozvědět se více


Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.

© 2019 - 2024 SIT Port