Videa

Podívejte se na videa z akcí, která pro vás připravujeme, jako jsou hackathony, Startup Weekendy, soutěže a festivaly.


Video SIT Port

SIT Port je přístavem pro všechny, kteří chtějí vyplout novým směrem. Propojujeme technicky nadané mladé lidi ve věku 16+ s městskými organizacemi a inovativními firmami v Plzeňském kraji. Dáváme jim šanci zazářit se svým nápadem a řešením, a to skrze technologické Výzvy, Startup Weekendy nebo hackathony. Podporujeme ambiciózní mladé lidi na cestě za jejich snem, za perspektivní budoucností. To nás baví a je pro nás důležité!

Dozvědět se více

Startup Weekend - Success story

Říká se, že nejtěžší je začít! Vykročit do neznáma. Vystoupit ze své komfortní zóny. Tenhle krok udělal student Martin Fau se svým projektem Social Readers a přihlásil se na Startup Weekend Pilsen. Poslechněte si jeho zkušenost, jaké bylo prezentovat v angličtině před profesionály v oboru, jak našel svého co-foundera a co mu Startup Weekend dal.

Dozvědět se více

Battle Bots vol. 3

Žáci základních škol měli za úkol ve virtuální aréně sestavit bojového robota, při čemž museli vzít v úvahu jeho velikost, váhu, výdrž baterie a další parametry, které mohly zásadně ovlivnit finální umístění.

Dozvědět se více

FPV závody

Závody v FPV létání jsme mohli tentokrát uskutečnit v prostorech SIT Port díky městské FPV aréně, která nabízí skvělý zasíťovaný prostor pro závodění. Díky stále rostoucímu zájmu o létání s drony vzniká v Plzni početná komunita. Podívejte se na střípky z posledních závodů.

Dozvědět se více

Open Skies 2019

Zajímá vás, jaké je to řídit letový provoz nebo pilotovat letadlo? Společnost IVAO Czech Republic zprostředkovává síťové prostředí pro světovou komunitu leteckých simulátorů. Pojďte se s námi podívat, jak probíhala událost Open Skies, kterou jsme společně s IVAO Czech Republic organizovali.

Dozvědět se více

Hackathon Madrid

Víte, jak probíhá takový hackathon? Česká parta námi podporovaných studentů se vydala do Madridu, aby poměřila síly se studenty z celého světa.

Dozvědět se více