Jméno jako značka

 • 12. 9. 23, Úterý
 • 50 CZK
 • Technologický areál TechTower, Koterovská 152, 326 00 Plzeň


Chcete, aby vaše jméno mělo ten správný zvuk? Chcete využívat nástroje, které slouží velkým podnikům k budování značky? Jak funguje první dojem? A jak to udělat, aby se o mně říkaly ty správné věci? K čemu mi může pomoci třeba Instagram, jak mi škodí?

Pak přijďte na workshop a zjistíte, jak vaše jméno funguje, jak z něj udělat značku se správným zvukem a především, že to není tak složité, jak se zdá. A dozvíte se, co řečníkovi poradila jeho babička, když mu bylo sedm let. A že to pořád funguje.Komunikační podzim pokračuje seminářem Martina Přibyla – Jméno jako značka. 

Martin Přibyl je lektor, který proškolil více než 5 000 lidí, hodnotil více než 1 000 prezentací a dlouhodobě pomáhá budovat silné značky. Lektor, který nešetří zpětnou vazbou a nenechá vás na semináři vydechnout.

Martin Přibyl je partnerem společnosti MEDDI hub a.s., společnosti, která představuje nejbezpečnější platformu pro telemedicínu z Česka. Dále je lektorem a konzultantem NEVERBALNE.cz, kde pomáhá předním českým značkám jako jsou RedBull, Hyundai, Heluz, ADRA, TATRA, SAP a další s komunikací a obchodem. Krom toho působí jako přednášející na vysoké škole NEWTON University.
Martin Přibyl se pohybuje v oblasti měkkých i tvrdých projektů financovaných z vlastních prostředků klientů, Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, ČEZ, NROS, FRVŠ, OPVK, ROP a jiných zdrojů. Celková hodnota realizovaných projektů přesahuje 350 milionů korun.

Harmonogram

Dopolední blok 10:00 – 12:00

Pauza na oběd 12:00 – 13:00

Odpolední blok 13:00 – 15:00Registrujte se:

  StartupStudentJiné

  Při problémech s přihlášením nás kontaktujte na

  email

  SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace zpracovává osobní údaje jméno, příjmení, emailová adresa, telefon účastníků eventu z důvodu oprávněného zájmu za účelem organizace eventu po dobu trvání akce a maximálně do 31. 12. 2023  Connection failed: Access denied for user 'admin_sitport_p'@'%' to database 'admin_sitport_prod'