Komunikace jako polibek

 • 11. 9. 23, Pondělí
 • 50 CZK
 • Technologický areál TechTower, Koterovská 152, 326 00 Plzeň


Ptáte se, jak začít rozhovor? Vybrat vhodné téma? Proč si občas lidé nerozumí, rozumět nechtějí nebo dokonce ani nemohou? Kde se stává chyba? Přijďte se přesvědčit, že KOMUNIKACE může být JAKO POLIBEK.Komunikační podzim odstartuje seminář Martina Přibyla – Komunikace jako polibek. 

Martin Přibyl je lektor, který proškolil více než 5 000 lidí, hodnotil více než 1 000 prezentací a dlouhodobě pomáhá budovat silné značky. Lektor, který nešetří zpětnou vazbou a nenechá vás na semináři vydechnout.

Martin Přibyl je partnerem společnosti MEDDI hub a.s., společnosti, která představuje nejbezpečnější platformu pro telemedicínu z Česka. Dále je lektorem a konzultantem NEVERBALNE.cz, kde pomáhá předním českým značkám jako jsou RedBull, Hyundai, Heluz, ADRA, TATRA, SAP a další s komunikací a obchodem. Krom toho působí jako přednášející na vysoké škole NEWTON University.
Martin Přibyl se pohybuje v oblasti měkkých i tvrdých projektů financovaných z vlastních prostředků klientů, Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, ČEZ, NROS, FRVŠ, OPVK, ROP a jiných zdrojů. Celková hodnota realizovaných projektů přesahuje 350 milionů korun.

Harmonogram

Dopolední blok 10:00 – 12:00

Pauza na oběd 12:00 – 13:00

Odpolední blok 13:00 – 15:00Registrujte se:

  StartupStudentJiné

  Při problémech s přihlášením nás kontaktujte na

  email

  SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace zpracovává osobní údaje jméno, příjmení, emailová adresa, telefon účastníků eventu z důvodu oprávněného zájmu za účelem organizace eventu po dobu trvání akce a maximálně do 31. 12. 2023  Connection failed: Access denied for user 'admin_sitport_p'@'%' to database 'admin_sitport_prod'