Natáčej a buď kreativní na TikToku s Dominikem Matušinským

 • 20. 10. 22, Čtvrtek
 • Zdarma
 • Cukrovarská 20


TikTok je nejrychleji rostoucí sítí v Česku a už dávno neplatí, že je pouze pro děti. Jsou na něm téměř 2 miliony Čechů a přestože zde převládá generace Z, má zde v hojném počtu i zastoupení starších generací. Firmy velmi rychle pochopily, že je to cesta, jak se k mladé generaci přiblížit a organicky využít co největšího dosahu. Jak využít TikTok v B2B?V rámci Komunikačního podzimu nás čeká praktický workshop zaměřený na platformu TikTok. Tuto raketově rostoucí síť využívá stále více firem. Mohou se tak více přiblížit své cílové skupině, oslovit úplně novou cílovku, ukázat hlas své značky a být svému publiku co nejblíže díky autenticitě.

Naučte se využívat TikTok pro svůj business, tvořte trendy videa a pochopte tuto síť velkých možností.

Lektorem workshopu bude Dominik Matušinský, ředitel akční marketingové agentury Kreativ Gang, která tvoří brandy s velkým B, vymýšlí zapamatovatelné reklamy, pomáhá firmám se sociálnímí sítěmi, nastavením webu a mnohým dalším.

Workshop proběhne 20. října od 10:00 do 13:00

 

 Registrace:

  StartupStudentJiné

  Při problémech s přihlášením nás kontaktujte na

  email

  SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace zpracovává osobní údaje jméno, příjmení, emailová adresa, telefon účastníků workshopu z důvodu oprávněného zájmu za účelem organizace workshopu po dobu trvání akce a maximálně do 31. 12. 2022  Connection failed: Access denied for user 'admin_sitport_p'@'%' to database 'admin_sitport_prod'