Kurz improvizace s Martinem Přibylem

 • 8. 6. 23, Čtvrtek
 • 50 Kč
 • Koterovská 152, TechTower


Improvizace není jen o slovech. Je o vztahu, kontextu, napětí. Je to hra. Krásná hra, která ovlivní váš život. Pozitivně.Dozvíte se spoustu nových věcí o sobě, dostanete zpětnou vazbu na to, jak mluvíte, pohybujete se prostorem, jak znějí vaše gesta, kde v komunikaci můžete přidat, kde naopak ubrat.
Na našich seminářích spojujeme verbální i neverbální složky prezentace, dáváme zpětnou vazbu a tipy ke snadnému zlepšení projevu.
A podle toho naše semináře vypadají.

A nebojte, zpětnou vazbu dostanete nejen od lektora, ale od všech. A bude to milé a přínosné.
Váš mozek dostane zabrat, bránice taky. A o tom to je.

Martin Přibyl je partnerem společnosti MEDDI hub a.s., společnosti, která představuje nejbezpečnější platformu pro telemedicínu z Česka. Dále je lektorem a konzultantem NEVERBALNE.cz, kde pomáhá předním českým značkám jako jsou RedBull, Hyundai, Heluz, ADRA, TATRA, SAP a další s komunikací a obchodem. Krom toho působí jako přednášející na vysoké škole NEWTON University.
Martin Přibyl se pohybuje v oblasti měkkých i tvrdých projektů financovaných z vlastních prostředků klientů, Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, ČEZ, NROS, FRVŠ, OPVK, ROP a jiných zdrojů. Celková hodnota realizovaných projektů přesahuje 350 milionů korun.

Kurz proběhne 8.6. od 9:00 do 14:00 v TechToweru

Registrace:

  StartupStudentJiné

  Při problémech s přihlášením nás kontaktujte na

  email

  SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace zpracovává osobní údaje jméno, příjmení, emailová adresa, telefon účastníků workshopu z důvodu oprávněného zájmu za účelem organizace workshopu po dobu trvání akce a maximálně do 31. 12. 2023  Connection failed: Access denied for user 'admin_sitport_p'@'%' to database 'admin_sitport_prod'