SIT Port Pub Quiz

  • 20. 10. 22, Čtvrtek
  • 50Kč
  • Papírna Plzeň


Vytvořte si svůj tým a zasoutěžte si s v klasickém formátu pub quizu s malým SIT Pořťáckým twistem.Celý večer budete soutěžit v okruzích 10 témat po 5 otázkách, od technologií až po sport.  Na vítězný tým bude čekat výhra ve formě zaplacení útraty a možná i pár drobných věcných cen od našeho týmu a sponzorů.

Chybět nebude ani klasická bonusová tipovací otázka za rundu pro celý tým.

Pub quiz proběhne 20. října ve skvělém areálu plzeňské Papírny. Na tomto místě si budete moci objednat cokoliv, co ke klasickému pub quizu patří, včetně nealko drinků, piva i silnějších nápojů pro nastartování mozkoven.

Za každého člena týmu si prosím přineste 50,- zápisné a spoustu znalostí na zapeklité otázky, které jsme si pro vás připravili.

Maximální počet členů v jednom týmu: 6

SIT Port Pub Quiz startuje v 19:00 hod.

Budeme se na vás těšit!

Aktualizace k 19.10.: Máme plno! Stále se můžete přihlásit jako náhradníci. V případě, že se některý z týmu odhlásí, bude na řadě první náhradní tým.Zvolte si kapitána a registrujte se jako tým:

    Počet hráčů v teamu Při problémech s přihlášením nás kontaktujte na email SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace zpracovává osobní údaje jméno, příjmení, emailová adresa, telefon účastníků hackathonu z důvodu oprávněného zájmu za účelem organizace hackathonu po dobu trvání akce a maximálně do 31. 12. 2022
    Connection failed: Access denied for user 'admin_sitport_p'@'%' to database 'admin_sitport_prod'