Aplikace Bezpečná Plzeň je ke stažení


Další výzva je u konce. Studenti Ondřej Bohatý a Daniel Zábojník několik měsíců pracovali na aplikaci Bezpečná Plzeň, která má dopomoci zlepšit komfort života v Plzni.

Už několik let město pracuje na zefektivnění komunikace z občany a zlepšení kvality života v této krásné západočeské metropoli. Tomu by měla přispět právě tato aplikace, která bude uživatele varovat před krizovými situacemi. Konkrétně může upozornit na nebezpečí požáru, únik nebezpečných látek a podobně.
Vývoj aplikace probíhal za podpory města skrze Správu informačních technologií města Plzně. Konzultace a další potřebné náležitosti řešila především naše kolegyně Anina Čudáková, která má na starosti právě výzvy.
Aplikaci si už teď můžete stáhnout zdarma na Google Play nebo App Store.Naším cílem je podpora mladých a začínajících podnikatelů. Chceme aktivním studentům poskytovat co největší podporu a usnadnit jim tak cestu v začátcích jejich podnikání.
Těší nás, že se Ondra s Danem do výzvy neohroženě pustili a přes všechna úskalí došli až do zdárného konce -tedy ostrý provoz aplikace.

Další novinky

Boost Up night je za námi!

BoostUp Night bylo vyvrcholením akceleračního programu LevelUp, který probíhal na ZČU v letním semestru 2019 pod hlavičkou Podnikatelského inovačního klubu BoostUp a zároveň zde klub...

Máme vítězného robota Youtubera

Děkujeme účastníkům za skvělé roboty a natočená videa. Hlavní cenu si odnesl Antonín Máčala, který sestrojil robota Ernýho, který zvládne posekat celou zahradu. Podívejte se na...

Soutěž Robomaster zná svého vítěze

I letos se několik nadšenců vrhlo do programování robotů v rámci soutěže Robomaster. Do soutěže se přihlásilo 7 nadějných talentů, kteří měli možnost zúčastnit se čtyř...


Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.

© 2019 - 2024 SIT Port