Aplikace Bezpečná Plzeň je ke stažení


Další výzva je u konce. Studenti Ondřej Bohatý a Daniel Zábojník několik měsíců pracovali na aplikaci Bezpečná Plzeň, která má dopomoci zlepšit komfort života v Plzni.

Už několik let město pracuje na zefektivnění komunikace z občany a zlepšení kvality života v této krásné západočeské metropoli. Tomu by měla přispět právě tato aplikace, která bude uživatele varovat před krizovými situacemi. Konkrétně může upozornit na nebezpečí požáru, únik nebezpečných látek a podobně.
Vývoj aplikace probíhal za podpory města skrze Správu informačních technologií města Plzně. Konzultace a další potřebné náležitosti řešila především naše kolegyně Anina Čudáková, která má na starosti právě výzvy.
Aplikaci si už teď můžete stáhnout zdarma na Google Play nebo App Store.Naším cílem je podpora mladých a začínajících podnikatelů. Chceme aktivním studentům poskytovat co největší podporu a usnadnit jim tak cestu v začátcích jejich podnikání.
Těší nás, že se Ondra s Danem do výzvy neohroženě pustili a přes všechna úskalí došli až do zdárného konce -tedy ostrý provoz aplikace.

Další novinky

SIT Port podcast už slyšelo více než 100 lidí!

Skok do neznáma je vždy výzva! Nevíte, co vás čeká a musíte se za krátkou dobu naučit věci, na které byste třeba ani nepomysleli. Nějak podobně jsme to měli i my, když jsme poprvé...

PLNOC 2021

V noci z pátku 1. 10. na sobotu 2. 10. proběhl již druhý ročník Plzeňské přednáškové noci. Akce se konala v budově Gymnázia Plzeň, Mikulášská nám. 23 a zúčastnilo se přes 240...

Projekt Startupuj našel své místo na CzechCrunch

Byznysové vzdělávání na středních školách je součástí komplexní podpory podnikání v Plzeňském...


Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.

© 2019 - 2022 SIT Port, design by Beneš & Michl

Naše projekty