Podzim v SIT Portu bude ve znamení hackathonů


Popularita hackathonů stoupá nejen ve světě, ale také u nás v SIT Portu. Proto jsme se rozhodli naplnit podzim (i zimu) vícedenními hacky. Na které se můžete těšit?

🚀 6. října – „Microhack na Spota“ – Naprogramujte si robotického psa od Boston Dynamics.
🚀 13. až 15. října„Hack v Rokycanech“ – Jste designéři, vývojáři či počítačoví experti? Pak možná pro vás bude 24 hodin málo.
🚀 20. a 21. října – „Marketing hackathon 2.0“ – Marketingoví nadšenci pozor. Oblíbený marketingový hackathon je zpět a registrace jsme už spustili. Zajistěte si své místo a vytvořte kreativní řešení pro město či firmy.
🚀 1. a 2. prosince – „ECO ideathon“ – Ponořte se do ekologie a změňte svět. Nebo alespoň při nejmenším naši milovanou Plzeň.
🚀 8. a 9. prosince – „Co-hackathon na SPŠE Plzeň“ – Nový koncept hackathonu je tu. Během dvou dnů budou na projektech pracovat nejen studenti z různých tříd, ale také jiných škol.
Postupně vám budeme přinášet podrobnosti ke všem naplánovaným akcím. A do kalendáře přibyde i VR hack.
Další novinky

Další úspěch Daniela Berana

Vždy nás těší, když některý z plzeňských startupů slaví úspěch. V 5. ročníku soutěže Chytrá města 2021 v kategorii projekt pro město 50-200tis. obyvatel vyhrál první místo...

Studenti a umělá inteligence aneb AI Discovery na školách!

Ve dnech 18. – 20. listopadu opět pokračoval projekt AI Discovery ONLINE, kde se studenti učí o umělé inteligenci a zároveň vymýšlejí projekty budoucnosti. Těchto termínů se...

Žáci základních škol si užili den v rámci akce Olympuj

Před koncem školního roku zavítali žáci Masarykovy základní školy na SIT Port, aby si užili dopoledne plné akce! Ve spolupráci se středoškoláky ze Střední školy informatiky a...


Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.

© 2019 - 2024 SIT Port