Tým Hydra Racing Pilsen absolvoval další závod


Tým se umístil na 5. místě i přes komplikace na začátku závodu

Navzdory nepříznivému startu a omezené kapacitě energie tým nezahálel a dokázal se s výzvou poprat co nejlépe. Výsledek? Skvělé 5. místo!

Jak ohodnotil výkon jeden z členů týmu?

“Závod jsme odstartovali s penalizací 15 minut. V úvodu závodu jsme doháněli ztrátu, navíc jsme měli nevýhodu v podobě cca 70% kapacity energie oproti maximální povolené. Nebyli jsme schopni sestavit kombinaci baterií, která by měla větší kapacitu.

Přestože jsme odstartovali v nevýhodné pozici, drželi jsme si čtvrté místo. Měli jsme však nedostatek energie a podle předpovědí nám těsně vycházela energie v bateriích. Hrozilo, že ke konci závodu budeme muset využít experimentální super kondenzátory, abychom mohli závod dojet.

I přes naše problémy s penalizací a třetinovou kapacitou baterií jsme se umístili celkem pěkně na 5. místě. Poslední půl hodinu nás nejvíc brzdil nedostatek energie, který jsme několikrát kompenzovali použitím super kondenzátorů. Tento závod jsme vzali jako výzvu, kterou jsme obstojně zvládli. Pokud bychom startovali za běžných podmínek, mohli jsme stát na bedně.”

Tento výsledek nám ukazuje, že i přes nepříznivé podmínky a technické komplikace je Hydra Racing Pilsen schopna dosáhnout skvělých výsledků.

Děkujeme všem, kteří tým podpořili a my se těšíme na další závodní výzvy!

Další novinky

Collboard

Zájem o webinář zaměřený na práci se sdílenou interaktivní tabulí Collboard nás zcela zaskočil. Účastníky jsme museli rozdělit do dvou termínu, což nás velmi potěšilo. První...

Hybridní výuka jako budoucnost školství

11. února proběhla online moderovaná diskuse pod taktovkou Pavla Bartoše, který si pozval hosty, kteří v této oblasti mají opravdu co říct. Pavol Hejný v rámci diskuse představil...

Domečky pro panenky s prvky chytré domácnosti

Ne jen nás, ale i naše děti obklopují technologie dnes a denně. Vidíme to už od jejich útlého věku, kdy dítě vezme poprvé do ruky telefon svojí maminky nebo sourozencův tablet. Nebo...


Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.

© 2019 - 2024 SIT Port