Happy Robots

Chatboti usnadňují a zefektivňují práci. Nasadit se dají ve velkých i malých firmách bez ohledu na jejich zaměření. Happy Robots přináší řešení přesně na míru vaší firmě.


Václav


Naše #SuccessStory

V Happy Robots děláme platformu pro tvorbu a správu chatbotů a voicebotů. První prototyp začal vznikat v roce 2018 a od té doby vznikl nástroj, se kterým lze pracovat jednoduše a rychle (nejrychlejší zákazník si zvádl nasadit voicebota do produkce za pouhý jeden den).

Více informací na https://happy-robots.cz/.1. Jak ses dostal k tomu, v čem chceš podnikat, jak Tě to napadlo?

Už přes deset let se zajímám o umělou inteligenci a přišlo mi, že je konečně čas vymyšlená řešení aplikovat do byznysu. Tohle se bohužel jednodušeji řekne, než udělá. Od výzkumného článku po produkční nasazení u klienta je velice dlouhá cesta. Nicméně pomalu se daří roboty nasazovat a šetřit.

2. Čeho ses na začátku nejvíc bál, co bylo na rozjezdu podnikání nejtěžší?

Jako spousta lidí s technickým backgroundem, co se pustí do podnikání jsem si na začátku nepřipustil, že by byznysová část mohla být ta nejtěžší. Na začátku bylo těžké chodit na meetingy a nemít z toho více stresu, než je třeba. I tohle se lze naučit, ale prvních pár desítek schůzek bylo nejtěžších.

3. Největší fuckup?

Nic zásadního se naštěstí zatím nepokazilo :).

4. Nejlepší pocit jsem měl, když…?

Nejlepší pocit samozřejmě je, když zákazník chválí. A kupodivu se to děje poměrně často.

5. Jaké máš podnikatelské plány do budoucna, co je Tvůj cíl?

Můj cíl je vybudovat firmu, kde je radost pracovat. Práce musí být výzva, ale jako důležitou také vidím lidskou stránku věci, k čemuž patří dobré mezilidské vztahy.

Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.

© 2019 - 2024 SIT Port