Festival Inovujeme Plzeň se blíží a letos přivítá několik speciálních hostů!


Za několik týdnů vůbec poprvé vypukne festival Inovujeme Plzeň v novém moderním areálu TechTower a letos s sebou přinese spoustu novinek a nevšedních zážitků!

Můžete se těšit na veletrh prvotřídních inovativních firem, z nichž je většina úplnými nováčky festivalu! Nebudou chybět FPV závody ultrarychlých dronů v režii závodního týmu Rotorama. Přijedou všechny složky integrovaného záchranného systému, které si pro návštěvníky připravily několik ukázek, jako je třeba lezecká ukázka hasičského sboru.

A(!) přijede několik známých tváří, mezi nimiž se v sobotním programu objeví speciální host Jaroslav Beck, hudební skladatel a spolutvůrce nejúspěšnější VR hry v historii – Beat Saber studia Beat Games, které před čtyřmi lety koupil gigant všech gigantů – Facebook.

Pateční den, který je určený především pro studenty, na festival zavítá host Horst Burbulla, který se svým teleskopickým jeřábem získal Oscara v kategorii technologií! Díky jeřábům z Plzně vznikly některé scény tak slavných filmů, jako jsou Harry Potter, Titanic, Pearl Harbor, Matrix či Spider-Man.

Oba tito hosté mají něco společného-  naše milované město Plzeň.

Rezervujte si termín 2.-3.6.2023 a přijďte se podívat na největší technologický festival u nás!

Kde? Koterovská 152 -TechTower

VSTUPNÉ JE ZDARMA

Další novinky

Startup Weekend opět zamířil do Plzně!

Akce Startup Weekend zamířila po dvou letech opět do Plzně. Uplynulý víkend se sešlo v areálu SIT Port přes 20 účastníků, kteří představili své projekty, na kterých pracují a...

Projekt Startupuj našel své místo na CzechCrunch

Byznysové vzdělávání na středních školách je součástí komplexní podpory podnikání v Plzeňském...

SIT Port podcast už slyšelo více než 100 lidí!

Skok do neznáma je vždy výzva! Nevíte, co vás čeká a musíte se za krátkou dobu naučit věci, na které byste třeba ani nepomysleli. Nějak podobně jsme to měli i my, když jsme poprvé...


Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.

© 2019 - 2023 SIT Port