Hledá se šikovný junior pro vývoj mobilní aplikace


Hledáme pokročilého juniora nebo mediora pro vývoj mobilní aplikace ve Flutteru pro projekt Systém na automatické vyhodnocování situací v provozu, který je vhodný pro studenty a absolventy.

Základní požadavky :
1. znalost jazyka Dart a frameworku Flutter na úrovni pokročilého juniora nebo mediora
2. základní znalost štábní kultury Dart jazyka a využívání Dart/Flutter Analysis a Format, cílem je tvorba čistého kódu bez warningů, “divných názvů proměnných” apod.
1. ideálně znalost a využívání Android Studia pro vývoj
1. znalost práce s GIT
(využíváme GitLab, práce bude nastavena principem vývoje ve vlastní branch s následným Merge Request, který bude schvalovat SW architekt nebo senior developer )
1. schopnost základní práce s grafikou, schopnost si zjistit barvu z designového návrhu ( buď z grafického souboru nebo například z figma )
2. flexibilní pracovní doba

Co se hodí znát z vývoje Flutter aplikací
1. BLE ( flutter_reactive_ble, flutter_ble_lib )
2. lokální persistence dat ( hive, sqflite )
3. komunikace s REST API ( dio, http )
4. mapy ( google / open street )
5. grafy ( ideálně google )
6. práce s intl pro případnou internacionalizaci
7. architektura aplikací
1. buď typu “MVVM” – realizace prostřednictvím stacked
2. nebo typu “Clean Architecture” – s využitím state manageru bloc

Aplikace, která bude vytvářena pro tento projekt bude mít za úkol komunikovat prostřednictvím BLE s vyvíjeným hardwarovým zařízením, které bude poskytovat změřená a telemetrická data. Úlohou aplikace bude tyto data agregovat, provést základní preprocessing/processing dat, zaznamenat polohu z lokační service mobilního telefonu a data připravit k odeslání na backend k persistenci v remote DB a odeslat je prostřednictvím REST API.

 

 

Další novinky

EY Podnikatel roku

EY Podnikatel roku (Entrepreneur Of The Year®) je nejprestižnější světová soutěž podnikatelů, která vzdává hold výjimečným osobnostem. Byla založena společností EY ve Spojených...

Testujeme funkčnost chytré klíčenky Lostik!

Naši startupisti Martin a Honza přišli na to, jak ušetřit za zámečníka. “Black Box” v podání Lostik aneb chytrá klíčenka je skříňka, kde třeba jednou naleznete své...

Future Workforce Show od nvias sklidila velký úspěch

14. prosince 2023 se v prostorách TechTower uskutečnila akce pod názvem Future Workforce Show od nvias. Během celého roku nvias uskutečnili mnoho projektových dní na základních a...


Odesláním souhlasíte s našimi podmínkami zpracování osobních údajů.

© 2019 - 2024 SIT Port